Fotografia Ślubna Wieluń - Czym Należy Się Kierować?

Podczas przygotowań do ślubu wybór sali weselnej, oprawy muzycznej oraz tego, kto będzie fotografował jest z pewnością nie lada wyzwaniem. Listy usługodawców są długie a wśród znajomych każdy poleca kogoś innego. 

Czym w takim razie się kierować podczas swojego wyboru?

Przede wszystkim warto postawić na kogoś z okolicy ! Dlaczego? Ponieważ możecie wesprzeć się poleceniem. Jeżeli dany usługodawca jest znany wśród Waszych bliskich, a tym bardziej wykonywał dla nich usługę macie „namacalny” dowód na wartość jego pracy.

Zna doskonale okolice i jest mniejsze prawdopodobieństwo, że coś wydarzy się w trakcie podróży na zlecenie. To jest dość ważny punkt, dlatego warto mieć na uwadze to, że w razie jakiejkolwiek awarii (czy to samochodu, sprzętu) dany usługodawca ma wszystko na miejscu, nawet pomocną dłoń kolegi po fachu ! 

Skup się na ofertach profesjonalistów a nie tych, którzy zajmują się tym z doskoku. Chyba nie muszę tłumaczyć, że ślub to jedna z ważniejszych uroczystości w życiu ? Dlatego postaw na pewniaka, by później nie zastanawiać się, czy usługodawca sobie poradzi, czy ma odpowiedni sprzęt, doświadczenie a może nie absorbuje go to wystarczająco i na materiał będziesz czekać miesiącami. 

FOTOGRAF ŚLUBNY WIELUŃ - JAK PRACUJE?

Fotograf ślubny Wieluń, moim założeniem jest sfotografować „swoją” parę ślubną w jak najbardziej naturalny sposób. 

Dlatego bardzo zależy mi na dobrym kontakcie z Państwem Młodym. By móc Was lepiej poznać często przed samym ślubem spotykamy się na sesji narzeczeńskiej. Ja poznaję Was, Wasze oczekiwania, to co się Wam podoba a Wy przekonujecie się, że praca z aparatem wcale nie jest taka trudna, jak ostrzegają haha !
Przez taki zabieg już w dniu ślubu Parze Młodej jest łatwiej i czują się „bezpieczniej”, bo mnie znają i wiedzą, że nie trzeba się dodatkowo stresować. Zawsze na zleceniu staram się jak najmniej rzucać w oczy i być jednocześnie w centrum wydarzeń. Uwierzcie mi, to nie lada wyzwanie ! Dzięki takiej właśnie zasadzie uchwycone przeze mnie kadry pokazują prawdziwe emocje i dynamikę sytuacji.

Moim motto jest "nie tylko patrzę, ale też WIDZĘ" .

Fotografowanie to nie tylko prosta umiejętność naciśnięcia przycisku, ale obserwacja, poszukiwanie i widzenie tego, co stworzy Waszą piękną historię w postaci zdjęć.

Ile kosztuje fotografia ślubna w wIELUNIU?

Wszystko zależy od twoich wymagań, z racji że oferta jest bardzo elastyczna większość wyceniam indywidualnie. Poniżej zamieszczam podstawowy schemat oferty ślubnej. By dowiedzieć się ceny wypełnij formularz na stronie lub zadzwoń : 665 315 988

OFERTA - fotografia ślubna

FOTOGRAFOWANIE od przygotowań do oczepin

SESJA PLENEROWA w dniu ślubu (max 15 minut) blisko sali weselnej (aby nie tracić dnia ślubu, ale mieć piękne zdjęcia portretowo – plenerowe).

FOTOKSIĄŻKA w formacie 20×30

Min. 400 GOTOWYCH ZDJĘĆ 
Z czego ok. 150 po autorskiej, twórczej obróbce i retuszu
Ok. 250 po podstawowej obróbce – korekcie koloru, kontrastu oraz kadru

DEDYKOWANY PENDRIVE 

GALERIĘ INTERNETOWĄ pod hasłem dostępną na naszej stronie i aktywną ok 3 msc.

WSZYSTKIE UDANE ZDJĘCIA (ok. 1500szt.) w formie wglądówek 800×600 – na prośbę klienta

DODATKOWE OPCJE :

SESJA NARZECZEŃSKA 
PLENER INNEGO DNIA ( bez ograniczeń km, czasowych )
 FOTOALBUMY, FOTOKSIĄŻKI, ZESTAWY ALBUMÓW DLA RODZICÓW
POPRAWINY do 3h
FOTOBUDKA ( 3h bez limitu wydruków a w tym rekwizyty i fotościanka )

DODATKOWE INFORMACJE :

Wymagany nocleg po reportażu ślubnym jeśli dystans od Wieruszowa wynosi ponad 200km.
Można zrobić rezerwację terminu na okres 2 tyg.

fotografia ślubna wieluń portret

ŚLEDZ MNIE W SOCIAL MEDIACH

fotografia slubna lodzkie