fotografia ślubna

CHYBA JESTEŚ TUTAJ DLATEGO, ŻE SPODOBAŁY CI SIĘ MOJE PRACE !

OFERTA fotografii ślubnej

Fotograf ślubny Wieruszów

Potrzeby klienta są dla mnie bardzo ważne. Staram się słuchać i proponować Wam to, czego dokładnie potrzebujecie, dlatego moja oferta jest zdecydowanie elastyczna. Niemniej jednak, musimy od czegoś zacząć, dlatego zapraszam Cię do mojej podstawowej oferty fotografii ślubnej. Wszystko poza schematem możemy obgadać osobiście !

FOTOGRAFOWANIE od przygotowań do oczepin

SESJA PLENEROWA w dniu ślubu (max 15 minut) w pobliżu sali weselnej
(aby nie tracić dnia ślubu, ale mieć też piękne zdjęcia portretowo – plenerowe).

FOTOKSIĄŻKA w formacie 20×30

Min. 500 GOTOWYCH ZDJĘĆ 

DARMOWA SESJA NARZECZEŃSKA jeśli zdecydujesz się na współpracę w ciągu 2 tyg. od pierwszego kontaktu

DEDYKOWANY PENDRIVE 

GALERIĘ INTERNETOWĄ pod hasłem dostępną na naszej stronie i aktywną ok 3 msc.

DODATKOWE OPCJE :

SESJA NARZECZEŃSKA 
PLENER W INNYM DNIU (bez ograniczeń km, czasowych )
 FOTOALBUMY, FOTOKSIĄŻKI, ZESTAWY ALBUMÓW DLA RODZICÓW
POPRAWINY do 3h
FOTOBUDKA ( 3h bez limitu wydruków, a w tym rekwizyty i fotościanka )

DODATKOWE INFORMACJE :

Wymagany nocleg po reportażu ślubnym, jeśli dystans od Wieruszowa wynosi powyżej 200 km.
Rezerwację terminu można zrobić na okres 2 tyg.

A więc jeszcze raz... dlaczego warto wybrać mnie?

plener slubny fotografia wieruszow
Fotograf Wieruszów

Opinie

Dziękujemy bardzo za miłą współpracę oraz za uwiecznienie najpiękniejszych chwil z najważniejszego dnia w naszym życiu. Zdjęcia są cudowne, jesteśmy zachwyceni ! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Marcin i Ola
25.06.2022 r.
Co tu dużo mówić, lepszego fotografa nie znajdziecie !! Ada na spotkaniach wszystko dokładnie wytłumaczyła :* Objaśniała nam każdy etap wesela - po prostu pełen profesjonalizm <3 Jest tak otwartą osobą, że tematy rozmów aż same pchały się na język :D A zdjęcia, które dostaliśmy, czy to z sesji narzeczeńskiej, czy ze ślubu i wesela, aż zaparły nam dech w piersiach. Ada zadbała o każdy detal <3 uchwyciła wiele pięknych momentów, tych radosnych i tych wzruszających <3 Za co bardzooo dziękujemy <3 Nie byliśmy wymagający co do zdjęć, bo po prostu na fotografii się nie znamy ;) Chcieliśmy mieć po prostu dobre jakościowo, pamiątkowe zdjęcia, które będziemy pokazywać wnukom, ale galeria, którą otrzymaliśmy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Współpraca z Tobą Ada to czysta przyjemność !!! Wrócimy na pewno przy najbliższej okazji ;) Dziękujemy!
Natalia H.
04.06.2022 r.
Nasza przygoda z Adą zaczęła się od sesji narzeczeńskiej, którą postanowiliśmy wykonać, aby przede wszystkim oswoić się z aparatem przed dniem naszego ślubu. Stres mijał z sekundy na sekundę. Profesjonalizm, doświadczenie, przyjacielska atmosfera - to wszystko biło od Ady i już wtedy wiedzieliśmy, że nie mamy się czym martwić. Tak zostaliśmy 'stałymi klientami' 😀 Zdecydowaliśmy sie także na sesję ciążową oraz rodzinną. Finalnie, po każdym spotkaniu otrzymaliśmy piękne i spójne kadry w cudnych kolorach. Pamiątki, które zostaną z nami na całe życie. Szczerze polecamy i jeszcze raz dziękujemy ! ❤
Martyna i Bartosz
23.10.2021 r.
WYBIERAJĄC FOTOGRAFA NA NASZ ŚLUB I WESELE ZWRACALIŚMY UWAGĘ NA JAKOŚĆ ZDJĘĆ, PROFESJONALIZM I ZAANGAŻOWANIE.📷 ADA OD PIERWSZEJ ROZMOWY PRZEKONAŁA NAS DO SIEBIE I NIE ŻAŁUJEMY. SESJA NARZECZEŃSKA POZWOLIŁA NAM SIĘ OSWOIĆ Z OBIEKTYWEM I FOTOGRAFEM. MAMY TYM SAMYM PRZEPIĘKNE ZDJĘCIA NARZECZEŃSKIE I RODZINNE. 👨‍👩‍👧CIERPLIWOŚĆ I POMYSŁOWOŚĆ ADY POZWOLIŁA NAM UZYSKAĆ NIEZAPOMNIANE ZDJĘCIA ZE ŚLUBU, WESELA I PLENERU. W ODPOWIEDNIM MOMENCIE UCHWYCIŁA PIĘKNE CHWILE I NASZE EMOCJE. DZIĘKUJEMY BARDZO I POLECAMY KAŻDEMU.
Ewelina Ch.
31.07.2021 r.