fotografia ślubna

CHYBA JESTEŚ TUTAJ DLATEGO ŻE SPODOBAŁY CI SIĘ MOJE PRACE!

OFERTA fotografii ślubnej

Potrzeby klienta są dla mnie priorytetem, dlatego staram się uważnie słuchać i proponować tylko to, czego potrzebują. Moja oferta jest elastyczna i dostosowywana do indywidualnych potrzeb. Jednakże, na początek, chcę przedstawić Ci moją podstawową ofertę.

FOTOGRAFOWANIE od przygotowań do oczepin

SESJA PLENEROWA w dniu ślubu (max 15 minut) blisko sali weselnej

(aby nie tracić dnia ślubu ale mieć piękne zdjęcia portretowo-plenerowe).

FOTOKSIĄŻKA w formacie 20×30 lub DREWNIANE PUDEŁKO + 100 odbitek w formacie 15×21

Min.500 GOTOWYCH ZDJĘĆ 


DARMOWA SESJA NARZECZEŃSKA jeśli zdecydujesz się w ciągu 2 tyg. od pierwszego kontaktu ze mna !

DEDYKOWANY PENDRIVE 

GALERIĘ INTERNETOWĄ pod hasłem dostępną na naszej stronie . Aktywną ok 6 msc.

CENA : 4200 ZŁ

DODATKOWE OPCJE :

USŁUGA FILMOWANIA W DNIU ŚLUBU  – 4000 zł

PLENER FILMOWY INNEGO DNIA – 700 zł

PRZY  WYBORZE  PAKIETU FOTOGRAF+FILM OSTATECZNA CENA ULEGA ZMIEJSZENIU O 400 zł

DRUGI FOTOGRAF – 1500 zł ( w sumie klient otrzymuje nie min. 500 a min.800 zdjęć)
SESJA NARZECZEŃSKA
– 350 zł 
PLENER INNEGO DNIA ( bez ograniczeń km, czasowych ) – 1000 zł
 FOTOALBUMY, FOTOKSIĄŻKI, ZESTAWY ALBUMÓW DLA RODZICÓW – indywidualna wycena
POPRAWINY do 3h – 1400 zł
FOTOBUDKA ( 3h bez limitu wydruków + rekwizyty, fotościanka ) – 850 zł

Wiadomka, ostatecznie on płaci ;-P

DODATKOWE INFORMACJE :

Wymagany nocleg po reportażu ślubnym jeśli dystans od Wieruszowa wynosi 200km.
Można zrobić rezerwację terminu na okres 2 tyg.

A więc jeszcze raz... dlaczego warto wybrać mnie?

plener slubny fotografia wieruszow

Opinie

Dziękujemy bardzo za miłą współpracę oraz za uwiecznienie najpiękniejszych chwil z najważniejszego dnia w naszym życiu. Zdjęcia są cudowne jesteśmy zachwyceni! Jeszcze raz bardzo dziękujemy.
Marcin i Ola
25.06.2022 r.
Co tu dużo mówić, lepszego fotografa nie znajdziecie!! Ada na spotkaniach wszystko dokładnie wytłumaczyła:* Objaśniała nam każdy Etap wesela- po prostu pełen profesjonalizm <3 Jest tak otwartą osobą, że Tematy rozmów aż same pchały się na język :D A zdjęcia, które dostaliśmy, czy to z sesji narzeczeńskiej czy z ślubu i wesela, aż zaparły nam dech w piersiach. Ada zadbała o każdy detal<3 uchwyciła wiele pięknych momentów, tych radosnych i tych wzruszających <3 Za co Bardzooo Dziękujemy <3 Nie byliśmy Wymagający co do zdjęć, bo po prostu na fotografii się nie znamy ;) Chcieliśmy mieć po prostu dobre jakościowo, pamiątkowe zdjęcia, które będziemy pokazywać wnukom, Ale galeria, którą otrzymaliśmy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Współpraca z Tobą Ada to czysta Przyjemność!!! Wrócimy Na pewno przy najbliższej okazji ;) Dziękujemy!
Natalia H.
04.06.2022 r.
Nasza przygoda z Adą zaczęła się od sesji narzeczeńskiej, którą postanowiliśmy wykonać aby przede wszystkim oswoić się z aparatem przed dniem naszego ślubu. Stres mijał z sekundy na sekundę. Profesjonalizm, doświadczenie, przyjacielska atmosfera - to wszystko biło od Ady i już wtedy wiedzieliśmy, że nie mamy się czym martwić. Tak zostaliśmy 'stałymi klientami' 😀. Zdecydowaliśmy sie także na sesję ciążową oraz rodzinną. Finalnie, po każdym spotkaniu otrzymaliśmy piękne i spójne kadry w cudnych kolorach. Pamiątki, które zostaną z nami na całe życie. Szczerze polecamy i jeszcze raz dziękujemy! ❤
Martyna i Bartosz
23.10.2021 r.
WYBIERAJĄC FOTOGRAFA NA NASZ ŚLUB I WESELE ZWRACALIŚMY UWAGĘ NA JAKOŚ ZDJĘĆ, PROFESJONALIZM I ZAANGAŻOWANIE.📷 ADA OD PIERWSZEJ ROZMOWY PRZEKONAŁA NAS DO SIEBIE I NIE ŻAŁUJEMY. SESJA NARZECZEŃSKA POZWOLIŁA NAM SIĘ OSWOIĆ SIĘ Z OBIEKTYWEM I FOTOGRAFEM. MAMY TYM SAMYM PRZEPIĘKNE ZDJĘCIA NARZECZEŃSKIE I RODZINNE. 👨‍👩‍👧CIERPLIWOŚĆ I POMYSŁOWOŚĆ ADY POZWOLIŁA NAM UZYSKAĆ NIEZAPOMNIANE ZDJĘCIA ZE ŚLUBU, WESELA I PLENERU. W ODPOWIEDNIM MOMENCIE UCHWYCIŁA PIĘKNE CHWILE I NASZE EMOCJE. DZIĘKUJEMY BARDZO I POLECAMY KAŻDEMU.
Ewelina Ch.
31.07.2021 r.

ŚLEDZ MNIE W SOCIAL MEDIACH

fotografia slubna lodzkie