Dla kobiet

ODKRYJ SIEBIE I SWÓJ WIZERUNEK !

Sesja kobieca to niewątpliwie fantastyczny pomysł żeby odświeżyć swój wizerunek i odczarować wszystko dookoła siebie ! 

JAK NAPRAWDĘ WYGLĄDA SESJA KOBIECA?

Dla mnie sesja sama w sobie to nie tylko zwykłe pstrykanie zdjęć, to okazja do fajnego spotkania, poguduszek przy makijażu z dobrą kawą w ręcę 🙂 
Często sporo nas-kobiet jest przytłoczonych codziennością obowiązków, zadań, przestajemy w siebie wierzyć i umniejszamy swoją wartość.

Ja to odmieniam ! 

Wiesz że…

siła jest kobietą ?

Nie inaczej jest w naszym przypadku ! Obiecuje że właśnie to pokażemy na zdjęciach ! 

A teraz z praktycznej strony … Nasze spotkanie zaczynamy od makijażu (chyba że klientka wcześniej przygotuje sobie go sama lub w innym miejscu). Po jego wykonaniu przechodzimy do robienia zdjęć. Na sesji wykonujemy z reguły ok 2-3 różnych stylizacji – czyli zmieniamy tła, scenerię oraz ubiór. Na spotkanie klientka nie musi przynosić nic ! Ponieważ studio jest wystylizowane na wcześniej umówionych warunkach i są do tego specjalne przygotowane stroje (różne odcienie, kroje – z pewnością wybierzesz coś dla siebie ) Jak wspomniałam wyżej, na miejscu jest możliwość wykonania makijażu do zdjęć, który serdecznie polecam, ponieważ jest idealnym wypełnieniem pięknej kreacji. Oczywiście służę pomocą także przy fryzurze.

W JAKIM STYLU SESJA?

Jeżeli chodzi o styl sesji mam dla Ciebie różne propozycje !

Sesje możemy wykonać w różnym stylu… np. romantycznym gdzie studio wyposażone jest  w rekwizytach w delikatnym i subtelnym stylu. Do takich zdjęć używamy wianki, zwiewne suknie i koronki. Studio może być ozdobione kwiatami, białymi akcentami z delikatnymi lampeczkami. W tych stlizacjach przeważa klimat rustykalny i boho.

A może minimalizm ?


Czyli ponadczasowa sesja na prostych tłach, realizowana w kolorze lub czarno-bieli i kreowana głównie błyskiem lamp studyjnych. 
W sesjach tego typu stawiamy na prostotę ale także akcent artystyczny. Użyte kreacje są  klasyczne z akcentem “pazura” a głównym punktem jest modelka.

zaproponuje Ci jeszcze jeden styl… FINE ART

Jeżeli chcesz zachować klimat minimalizmu ale jednocześnie jesteś romantyczką to ten klimat jest idealny dla Ciebie !
Klasyczne kreacje, rozwiane włosy stworzą idealny malarski portret.

Jeżeli nie jesteś do końca zdecydowana na styl możemy podczas sesji wykonać różne style da to różnorodność dla twojej pamiątki.

Zależy mi na tym żeby moje prace różniły się od siebie dlatego rzadko zdarza się że powielam stylizacje. Jeśli znalazłaś coś np. na pintereście i chcesz mi pokazać, możesz mi wysłać , spróbujemy się z czegoś zainspirować!

Dodatkowe informacje

Moje studio znajduje się pod adresem : ul.Warszawska 111, 98-400 Wieruszów ale plenerowo pracuję również na terenie Wielunia, Kępna, Ostrzeszowa. 

CENNIK