O mnie

O mnie

Fotografia ślubna

Fotografia to moje zamiłowanie od najmłodszych lat. Sposób na życie dzięki któremu spełniam się każdego dnia, przy każdym zleceniu. Prawdziwa fotografia to ta w której pokazane są prawdziwe emocje – i to chcę przelać na papier, historię w której jest miejsce na radość, szczęście a czasem i łzy .
W swojej pracy cenię sobie realizm, nie ma tu miejsca na reżyserowanie.
Każdy detal i chwila ma dla mnie znaczenie.

Gdzie fotografuję?

Fotograf z Wieruszowa woj. Łódzkie
Reportaże staram się realizować lokalnie, w okolicach do 150 km od Wieruszowa. Mieszkam na pograniczu kilku województw – opolskiego, wielkopolskiego, śląskiego, a sama jestem z województwa łódzkiego więc jeśli będziecie chcieli podjąć ze mną współpracę i jesteście z tych okolic nie będziecie musieli się martwić o dodatkowe koszty związane z dojazdem czy noclegiem. Dalsze miejscowości oczywiście nie stanowią problemu, ale konieczne wtedy jest pokrycie dodatkowych kosztów.

Czym się jeszcze zajmuje?

Sesje dziecięce i rodzinne

Fotografia dziecięca i rodzinna jest dla mnie drugim zamiłowaniem. Uwielbiam fotografować młode mamy z brzuszkiem a później spotkać się z nimi na sesjach z ich małymi pociechami. Sesje wykonuję się już od pierwszych dni życia. Pierwszą z nich może być już sesja noworodkowa którą wykonuje się tuż po urodzeniu do 3 tygodnia życia. Świetną okazją do zdjęć są pierwsze urodzinki czy sesje tematyczne związane np. ze Świętami Bożego Narodzenia. Czas u dziecka bardzo szybko płynie dlatego sesja dziecięca jest idealnym sposobem na zatrzymanie tych chwil.